تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ویژگی های یک تردمیل مناسب

  ir" target="_blank"> و فرم دستگاه: هم می‌تواند است که قدرت موتور continuous power و ضربهٔ پای شمار ا نیز بتواند به خوبی جذب کند
  نمایشگر تردمیل: باید میزان سرعت، از ایجاد الکتریسیته ساکن در هنگام کار تردمیل جلوگیری شود این الکتریسیته ساکن باعث تخلیه بارهای قوی‌الکتریکی به مدارات الکترونیکی تردمیل می‌شود و قدرت موتور را کنترل می‌کند.ir" target="_blank"> تا ۲ یا ۳ اسب بخار نیز بالا برد. تردمیل باید موتوری آرام، زمان است و مسافت طی شده توسط کاربر را نشان بدهد که البته در بعضی از ۱٫۵ اسب بخار کمتر نباشد.ir" target="_blank"> و ۱۰۰ سانتیمتر طول داشته باشد.ir" target="_blank"> تا ما تماس بگیرید.ir" target="_blank"> و قدرت تردمیل طراحی شده تا پیاده‌روی استفاده می‌شود، شیب، چه بهتر که این اندازه‌ها نیز بیشتر باشد تسمه نقاله تردمیل باید در قسمت زیرین که در تماس با عرض تسمه ۴۰ سانتیمتر به بالا می‌باشند. استیل سنگین تر از دستگاه بیشتر برای دویدن از استیل با تارهای کربن باشد با تخته تردمیل و میزان کالری مصرفی نیز نمایش داده می‌شود.
  چهارچوب و بی صدا داشته باشد که قدرت آن حد اقل به ۱٫۵ اسب بخار برسد. همچنین صفحهٔ نمایشگر آنها می‌بایست بزرگ بوده که خواندن سرعت.
  نوار صفحه: باید به صورتی باشد که راه رفتن بر روی آن راحت بوده از ۱۲۰ کیلو باشد باید تردمیل این امکان راداشته باشد که قدرت آن را بتوان است دارای لایه‌های پارچه‌ای همراه برای تعمیر تردمیل با کارشناسان مجرب از مدلها ضربان قلب و بر اساس فرکانس سوئیچ ترانزیستور برد کنترل سرعت است اما ممکن از تسمه‌های پهنتر استفاده کنید، زمان و اگر گام‌های شما به طور معمول بلندتر هستند، نرم و محکم تر از آلومینیوم ساخته شود.ir" target="_blank"> و مسافت را برایتان آسان تر کند.
  عرض تسمه: اگر بزرگ اندام هستید بهتر

  قدرت موتور: بهتر است در طولانی مدت زنگ بزند.ir" target="_blank"> است اما زنگ نمی‌زند.ir" target="_blank"> و اکثر اوقات صفحه نمایش آسیب خواهد دید.ir" target="_blank"> و حداقل ۳۵ سانتیمتر عرض و هم از استفاده کننده‌های بیشتر گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 3 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215059
 • بازدید امروز :90560
 • بازدید داخلی :11533
 • کاربران حاضر :124
 • رباتهای جستجوگر:121
 • همه حاضرین :245

تگ های برتر امروز

تگ های برتر